Slavnostní předání nové techniky

detail

Slavnostní předání nové techniky

  • imgDejmal
  • img1.5.2022 21:55
1. 5. 2022

14:00 hodin

Nedělní odpoledne bylo sváteční pro dobrovolné hasiče města Broumova. Na slavnostní předání nové techniky přijali pozvání:  ředitel HZS KHk plk.Ing. David Pouč, ředitel ÚO HZS Náchod plk. Ing Martin Král, ředitel ÚO HZS Rychnov n.Kn. plk. Mgr. Josef Hanek, velitel PS Broumov npor. Bc. Lukáč Plachta, starosta KSH KHk  Ivan Kraus, starosta OSH Náchod Miloš Kratěna.  Dále pozvání přijal starosta města Broumova Ing. Jaroslav Bitnar, místostarosta Kamil Slezák. Za polskou stranu se zúčastnili velitel OSP Nowa Ruda - Slupiec Daniel Lesniak a kolegové z OSP Nowa Wies Klodzka a OSP Nowa Ruda - Drogoslav. Samosprávu zastupoval burmistrz miasta Nowa Ruda Tomasz Kiliňski, zastepca Wojta gminy Nowa Ruda mgr. Anna Zawislak. 

Na začátek byli oceněni členové SDH Broumov za věrnost a odvedenou práci.

Novou techniku požehnal THLIC. Martin Lanži. Následovala prohlídka nového dopravního automobilu W CRAFTER a přívěsu pro mimořádné události.

 

 

 

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img